خدمات voip در فارس

خدمات voip در شیراز

اغلب شرکت‌هایی که با تماس‌های درون‌سازمانی، شهری و بین‌المللی سروکار دارند و دارای سیستم مدیریت مشتریان هستند، به دلایل مختلفی ترجیح می‌دهند که برای برخورداری از ارتباطات صوتی مدیریت شده، از خدمات VoIP استفاده کنند. به دلیل مبتنی بر شبکه بودن سیستم ویپ، می‌توان از تمامی ظرفیت‌های شبکه استفاده کرد و علاوه بر انتقال صوت، تصویر و دیتا را نیز رد و بدل کرد. به همین خاطر، راه‌اندازی VoIP شامل امکانات جذاب و مختلف می‌باشد که موجب استقبال مدیران شرکت‌ها در بهره‌مندی از این تکنولوژی شده است.
سازمان‌ها با راه اندازی VoIP قادر خواهند بود یک مرکز تماس ایجاد کنند و با یکپارچه‌سازی آن با نرم‌افزارCRM، بازدهی ارتباطات با مشتریان خود را به طور چشم‌گیری افزایش دهند. شما مدیران شرکت‌ها با بهره‌مندی از مشاوران و خدمات تخصصی شرکت نصب و راه‌اندازی VoIP روترنت و با پیاده‌سازی امکاناتی مثل صف تماس، پاسخگویی خودکار، صندوق صوتی، نظرسنجی از مشتریان و ده‌ها قابلیت دیگر خدمات ویپ، می‌توانید به صورت حرفه‌ای ارتباط با مشتریان خود را مدیریت کنید و گامی بلند برای کسب رضایت بیشتر آنها بردارید.
با استفاده از خدمات VoIP مجموعه روترننت، با یک تیر چند نشان خواهید زد و ارتباطاتی بسیار ارزان، باکیفیت و ایمن را با کارمندان و مشتریان خود تجربه خواهید کرد و با راه‌اندازی VoIP قادر خواهید بود از هر کجای دنیا، حتی با گوشی هوشمند خود نیز به سرویس VoIP دسترسی داشته باشید. مجموعه روترنت با اتکا به دانش روز و سال‌ها سابقه در عرصه خدمات راه‌اندازیVoIP، توانسته است در این چند سال کارنامه‌ای درخشان در راه‌اندازی سیستم‌های تلفنی تحت شبکه از خود برجای بگذارد و به عنوان یکی از شرکت‌های برتر خدمات VoIP تهران شناخته شود.

نمایندگی VoIP شیراز تا به اینجای کار تمام سعی و تلاشش این بوده که خدمات فناوری VoIP که به تلفن گویا یا IP تلفنی هم معروف است را در اختیار مردم عزیز شیراز قرار دهد. این فناوری از اینترنت و شبکه کامپیوتری برای برقراری تماس تلفنی استفاده می کند. تکنولوژی ویپ در مقایسه با تلفن‌ های سنتی که مبتنی بر خطوط سیم مسی است، از فناوری دیجیتال استفاده می‌کند.

نمایندگی VoIP شیراز چیست؟

نمایندگی VoIP شیراز این امکان را در اختیار افراد قرار می دهد تا به راحتی بتوانند با بیش از صدها شبعه خود آن هم در خارج از ساختمان اصلی یک ارتباط با کیفیت برقرار کنند. VoIP این توانایی را دارد که صدا را از بستر اینترنت و به وسیله بسته های اطلاعاتی IP منتقل کند. همچنین یکی از دلیل هایی که باعث می شود استفاده از خدمات نمایندگی VoIP شیراز کیفیت صدای بهتر و با کیفیت تری را به نسبت تلفن های سنتی در اختیار افراد قرار دهد، استفاده از سیگنال های دیجیتال در ویپ مانند  DSLاست.

نصب و راه اندازی سیستم تماس صوتی در نمایندگی VoIP شیراز

پیشتر به این موضوع اشاره کردیم که سیستم تماس صوتی (VoIP) که مخفف شده کلمات Voice over Internet Protocol است، توانایی این را دارد که سیگنال های صوتی آنالوگ را از تلفن شما دریافت و سپس آن را به داده ها و اطلاعات دیجیتال تبدیل و در نهایت آنها را به وسیله اینترنت منتقل کند.

به بیانی خیلی ساده تر می توان اینگونه گفت که این سیستم به مانند یک تلفن ساده و معمولی عمل می کند و تنها تفاوت آن این است که به جای استفاده از سیم، از فناوری جدید با تلفنی جدید که قیمتی بالاتر هم دارد استفاده می کند. همچنین این سیستم از داده های اینترنت برای برقراری تماس بهره می برد.

یکی از مزیت هایی که می توان برای سیستم صوتی نمایندگی VoIP شیراز بیان کرد این است که هزینه های برقراری ارتباط تلفنی در این نوع تلفن ها به نسبت تماس های تلفنی با سانترال به شدت ارزان تر و به صرفه تر است. اما سوالی که ممکن است در اینجا به وجود بیاید این است:

نصب و راه اندازی سیستم VoIP در نمایندگی VoIP شیراز برای شرکت ها و سازمان ها تا چه اندازه هزینه بر است؟

شاید از این موضوع اطلاع چندانی نداشته باشید و بهتر این است که بدانید در حال حاضر بیشتر از ۵۰۰ هزار شرکت در تمامی دنیا و چیزی در حدود ۱۰۰ شرکت در ایران و به خصوص در کلان شهر شیراز به عنوان نمایندگی VoIP شیراز در حال فعالیت هستند و از سیستم های صوتی VoIP استفاده می کنند. بدون شک اگر شرکت و سازمان شما در کلان شهری مانند شیراز به ترکیبات VoIP PBX یا VoIP SIP نیاز داشته باشد، هزینه اتصال و همچنین برقراری تماس با استفاده از سیستم صوتی ویپ تا حدود ۸۰ درصد از هزینه های شما را کاهش خواهد داد.

گوشه ای از امکانات نمایندگی VoIP شیراز

اما در ادامه به برخی از امکاناتی که می توان با سیستم صوتی ویپ به دست بیاورید اشاره خواهیم کرد:

  • با استفاده از سیستم VOIP به راحتی می توان تماس های ناشناس را رد کرد
  • دایورت کردن تماس ها
  • فعال کردن انتظار تماس
  • در لیست سیاه قرار دادن برخی افراد خاص
  • شماره گیری مستقیم بین المللی

و خیلی از موارد دیگر.

امکانات خدمات ویپ VoIP

icon

منشی تلفنی

icon

گزارشات تماس

icon

تماس اینترنتی

icon

صف تماس

icon

ضبط مکالمات

icon

صندوق صوتی

|کارشناسان ما آماده ارائه خدمات تلفنی، اینترنتی و حضوری به مشتریان محترم می‌باشند.|

یک دهه سابقه کاری و رضایت مشتریان مهم‌ترین نشانه تعهد و تخصص روترنت می‌باشد.

۰۲۱۹۱۰۱۷۶۰۶

فرم سفارش خدمات ویپ VoIP

مجموعه فعالیت‌های شرکت خدمات شبکه روترنت، طیف گسترده‌ای از انواع خدمات کامپیوتری، خدمات شبکه، خدمات مشاوره تخصصی شبکه، پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری و شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری و خدمات مرتبط با حوزه آی تی را شامل می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.