خدمات راه اندازی شبکه

خدمات راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه

خدمات راه اندازی شبکه یا به عبارتی طراحی، نصب و پیاده سازی شبکه از بخش‌های اصلی خدمات شبکه های کامپیوتری می‌باشد. در واقع این بخش یکی از راهکارهای شبکه روترنت می باشد که با هدف ایجاد یک ارتباط یکپارچه و بدون وقفه بر روی قسمت های مختلفی هم چون دیتا، صدا، تصویر، وایرلس، فیبرنوری، امنیت، برنامه‌های کاربردی و … ارائه می‌گردد. شاید برای بسیاری از شرکت‌ها از جمله شرکت‌هایی که در حوزه‌هایی غیر از IT فعالیت می‌کنند، پیاده‌سازی یک فناوری نرم افزاری و یا سخت افزاری جدید در شبکه کامپیوتری بسیار سخت و پیچیده بوده و نیاز به دقت و تخصص بالا داشته باشد. اما با حمایت و مشاوره یک شرکت نصب و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری، این مسئله هرگز به یک معضل تبدیل نمی‌گردد.
مجموعه روترنت به عنوان مجری خدمات شبکه، راه‌اندازی شبکه را شامل یک سری فرآیندهای تعریف شده می‌داند که منتهی به ایجاد یا ارتقا یک شبکه کامپیوتری می‌شود. این فرآیندها شامل بررسی زیرساخت شبکه، تجهیزات موجود شبکه و یا تجهیزات مورد نیاز، بررسی ابعاد شبکه، طراحی پلن مناسب، بررسی هزینه‌های مربوطه، زمان مورد نیاز برای انجام پلن و آینده نگری برای نگهداری بستر راه اندازی شده می‌باشد.

مراحل نصب و راه‌اندازی شبکه

icon

مشاوره و ارائه راهکار

تیم حرفه‌ای و مجرب روترنت آماده ارائه مشاوره تخصصی و صادقانه مبنی براستانداردهای معتبر جهانی (بالا بردن سرعت، کاهش هزینه، امنیت کامل و…) می‌باشد.

icon

ارائه طراحی اولیه شبکه

طرح اولیه شبکه بر حسب احساس نیاز شرکت شما طراحی می‌گردد و ما با توجه به نیاز شما امکانات و وضعیت موجود در شرکت را سنجیده و با توجه به اعلام زمان‌بندی، آماده خدمت‌گزاری می‌باشیم.

icon

پیاده‌سازی شبکه

تیم متخصص، پس از عقد قرارداد و با توجه به استراتژی تدوین شده و تکیه بر تجربه در طراحی و نصب، آغاز به کار می‌کند. نصب و پیاده‌سازی بر اساس طرح ارائه شده به بهترین نحو پیاده‌سازی می‌شود.

icon

پشتیبانی شبکه

پس از پایان کار مستندات نصب و راه‌اندازی شبکه طی گزارشی آماده و تنظیم می‌گردد. سپس پشتیبانی شبکه آغاز شده و هر زمان که سوالی در این زمینه داشتید می‌توانید تلفنی یا طی جلسه با کارشناس در مجموعه روترنت صحبت نمایید.

جابه‌جایی و ارتقا تجهیزات شبکه

جابه جایی و ارتقاء تجهیزات شبکه

یکی از موارد پرکاربرد خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه و نصب شبکه‌های کامپیوتری، زمانی است که شرکت‌ها، مؤسسات و سازمان‌ها قصد جابه جایی و استقرار در ساختمان جدید یا بهینه سازی شبکه را داشته و نیاز دارند که قبل از استقرار یک امکان سنجی و آینده نگری در رابطه با نیازهای آتی خود در زمینه شبکه داشته باشند. برآورد هزینه‌های انتقال به محل جدید و مشاوره در خصوص جابه‌جایی از مهم‌ترین نیازها در این بخش می‌باشد که مجموعه روترنت با ارائه طرح‌های سازگار با استانداردهای روز، نصب و راه اندازی شبکه‌های درون سازمانی و همچنین پشتیبانی از تجهیزات سخت‌افزاری را به شرکت‌های متقاضی پیشنهاد می‌دهد.
یکی دیگر از موارد پرکاربرد این بخش برای شرکت‌ها، ارتقا سطح شبکه و رفع ایرادات زیرساختی می باشد. در این زمان نیاز است که یک بررسی کامل و دقیق از وضعیت شبکه و تجهیزات موجود در آن گرفته شده و بعد از آن امکان اعمال تغییرات و همچنین میزان تغییرات از نظر فنی و همچنین هزینه‌هایی که ایجاد می‌کند مورد بررسی قرار گیرد.
شرکت خدمات شبکه روترنت، سابقه طولانی در زمینه بررسی، امکان‌سنجی و خدمات مشاوره شبکه به شرکت‌ها، موسسات، کارخانجات، هتل‌ها و… دارد. ما در مجموعه روترنت همواره سعی در ارائه بهترین خدمات با مناسب‌ترین راهکار همراه با صرفه جویی در زمان و هزینه مشتریان خود هستیم.

|کارشناسان ما آماده ارائه خدمات تلفنی، اینترنتی و حضوری به مشتریان محترم می‌باشند.|

یک دهه سابقه کاری و رضایت مشتریان مهم‌ترین نشانه تعهد و تخصص روترنت می‌باشد.

۰۲۱۹۱۰۱۷۶۰۶

بهترین خدمات روترنت

ما با بهره‌گیری از متخصصین مجرب و آموزش دیده و همچنین با تکیه بر اصل مشتری‌مداری مدعی ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به شما هموطنان عزیز می‌باشیم.

icon

خدمات راه‌اندازی شبکه

خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری بر بستر کابل، وایرلس و یا فیبرنوری با بالاترین سطح کیفیت

خدمات مشاوره و ارائه راهکار شبکه

خدمات مشاوره و راهکارهای سازمانی در راستای تغییرات ساختاری در شبکه، نوسازی، بهینه‌سازی و استانداردسازی شبکه.

خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه‌دهنده خدمات پشتیبانی شبکه در جهت حفاظت از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و تجهیزات شبکه، با بهترین تعرفه پشتیبانی شبکه

طراحی و نقشه‌کشی شبکه

طراحی زیرساخت شبکه و ارائه نقشه پسیو شبکه، نقشه کابل‌کشی شبکه، محل استقرار تجهیزات

عقد قرارداد پروژه‌های پسیو شبکه

طراحی و اجرای کلیه پروژه‌های پسیو شبکه برای سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک، با پیاده‌سازی تجهیزات زیرساختی شبکه

عقد قرارداد پروژه‌های اکتیو شبکه

تنظیم و پیکربندی تمامی تجهیزات اکتیو شبکه نصب و راه‌ اندازی سیستم‌عامل‌ و انجام تنظیمات و پیکربندی سرویس‌های تحت شبکه

خدمات کابل کشی و ترانکینگ

اجرای پروژه‌های کابل‌کشی به صورت استاندارد و ساخت یافته، با انواع کابل براساس نیاز مشتری

راه‌اندازی اتاق سرور

طراحی و پیاده‌سازی اصولی اتاق سرور، منطبق بر استانداردهای روز براساس نیاز مشتری

خدمات امنیت شبکه

مدیریت امنیت شبکه، برای انواع شرایط مختلف کنترل سطوح دسترسی کاربران به منابع سازمانی

خدمات سانترال و ویپ

خدمات نصب سانترال و سیستم‌های تلفنی، با دقت و حساسیت بسیار زیاد

اجرای پروژه‌های دوربین مداربسته

ارائه‌دهنده خدمات نصب و راه‌اندازی دوربین‌های مداربسته تحت شبکه، طراحی نقشه دوربین‌ها، فروش و نصب دوربین مداربسته

پشتیبانی نرم‌افزار

نگهداری از نرم‌افزارها و بک‌آپ‌گیری و همچنین مستندسازی تمامی اطلاعات مرتبط

فرم سفارش خدمات راه اندازی شبکه

مجموعه فعالیت‌های شرکت خدمات شبکه روترنت، طیف گسترده‌ای از انواع خدمات کامپیوتری، خدمات شبکه، خدمات مشاوره تخصصی شبکه، پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری و شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری و خدمات مرتبط با حوزه آی تی را شامل می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.

  راه اندازی شبکه

  شبکه در شرکت ها یکی از مهم ترین نکاتی است که باید بهش توجه بشه. داشتن یک شبکه ایمن و سالم یکی از مهم ترین چیز هایی است که یک شرکت بابد داشته باشد. داشتن این شبکه نیازمند تخصص است ما در روترنت به شما خدمات حرفه ای و دقیق راه اندازی شبکه ارائه می دهیم

  سوالات متداول

  • ۱.نیاز به خدمات راه اندازی شبکه دارم چگونه می توانم با روترنت ارتباط برقرار کنم ؟
   برای راهنمایی می توانید با شماره تماس 02191017606 در ارتباط باشید
  • ۲.چرا باید روترنت را انتخاب کنم ؟
   روترنت یکی از قدیمی ترین و معروف ترین شرکت در حوزه شبکه است و با خیال راحت می توانید کار های خود را به روترنت بسپارید.
  • ۳.چگونه می توانم از تعرفه های شما اطلاع پیدا کنم ؟
   شما علاوه بر این که می توانید باشماره تماس 02191017606 ارتباط برقرار کنید در این صفحه می توانید اطلاعات خود را ثبت کنید تا همکاران ما باشما تماس بگیریند و شما را راهنمایی کنند.
  • ۴.نیاز به مشاوره دارم ، چگونه می توانم از شما مشاوره بگیرم ؟
   شما می توانید برای مشاوره با شماره تماس 02191017606 در ارتباط باشید