خدمات سانترال و VoIP

خدمات ویپ

لیست نمایندگی خدمات VoIP

خدمات ویپ

اغلب شرکت‌هایی که با تماس‌های درون‌سازمانی، شهری و بین‌المللی سروکار دارند و دارای سیستم مدیریت مشتریان هستند، به دلایل مختلفی ترجیح می‌دهند که برای برخورداری از ارتباطات صوتی مدیریت شده، از خدمات ویپ استفاده کنند. به دلیل مبتنی بر شبکه بودن سیستم ویپ، می‌توان از تمامی ظرفیت‌های شبکه استفاده کرد و علاوه بر انتقال صوت، تصویر و دیتا را نیز رد و بدل کرد. به همین خاطر، راه‌اندازی ویپ شامل امکانات جذاب و مختلف می‌باشد که موجب استقبال مدیران شرکت‌ها در بهره‌مندی از این تکنولوژی شده است.
سازمان‌ها با راه اندازی ویپ قادر خواهند بود یک مرکز تماس ایجاد کنند و با یکپارچه‌سازی آن با نرم‌افزارCRM ، بازدهی ارتباطات با مشتریان خود را به طور چشم‌گیری افزایش دهند. شما مدیران شرکت‌ها با بهره‌مندی از مشاوران و خدمات تخصصی شرکت نصب و راه‌اندازی VoIP روترنت و با پیاده‌سازی امکاناتی مثل صف تماس، پاسخگویی خودکار، صندوق صوتی، نظرسنجی از مشتریان و ده‌ها قابلیت دیگر خدمات ویپ، می‌توانید به صورت حرفه‌ای ارتباط با مشتریان خود را مدیریت کنید و گامی بلند برای کسب رضایت بیشتر آنها بردارید.
با استفاده از خدمات VoIP مجموعه روترننت، با یک تیر چند نشان خواهید زد و ارتباطاتی بسیار ارزان، باکیفیت و ایمن را با کارمندان و مشتریان خود تجربه خواهید کرد و با راه‌اندازی ویپ قادر خواهید بود از هر کجای دنیا، حتی با گوشی هوشمند خود نیز به سرویس ویپ دسترسی داشته باشید. مجموعه روترنت با اتکا به دانش روز و سال‌ها سابقه در عرصه خدمات راه‌اندازیVoIP ، توانسته است در این چند سال کارنامه‌ای درخشان در راه‌اندازی سیستم‌های تلفنی تحت شبکه از خود برجای بگذارد و به عنوان یکی از شرکت‌های برتر خدمات ویپ تهران شناخته شود.

امکانات خدمات ویپ

icon

منشی تلفنی

icon

گزارشات تماس

icon

تماس اینترنتی

icon

صف تماس

icon

ضبط مکالمات

icon

صندوق صوتی

پیاده‌سازی خدمات سانترال

پیاده‌سازی خدمات سانترال

خدمات اکتیو شبکه معمولاً پس از ارائه خدمات مشاوره شبکه که در آن نیازها و اهداف شرکت در کنار امکانات فعلی مورد بررسی قرار می‌گیرد و سرویس‌های پیشنهادی ما به همراه هزینه نصب و راه‌اندازی به مشتریان ارائه می‌گردد. پس از تأیید توسط کارفرما این سرویس‌ها و یا نرم‌افزارها در شبکه مشتری نصب می‌گردد و پس از آزمایش و رفع ایرادات احتمالی، آماده استفاده پرسنل می‌باشد. در این مرحله در صورت نیاز مشتری، جلسات آموزشی برای پرسنلی که از این سرویس‌های استفاده می‌کنند و با آن آشنایی ندارند تشکیل خواهد شد.
تمامی اهداف و نیازهای ما از شبکه، در این مراحل برآورده خواهد شد. مجموعه روترنت در بخش خدمات اکتیو شبکه تمامی سرویس‌هایی که شرکت‌ها برای پیشبرد اهداف خود نیاز دارند را راه‌‌‌اندازی می‌کند. این سرویس‌ها و نرم‌افزارها هستند که نیازهای شرکت را در جهت بالا بردن سرعت انجام امور اداری و تجاری، بالا بردن راندمان کاری، بالا رفتن سطح کیفی و کمی کار برآورده می‌کنند.
مجموعه روترنت در این بخش با ارائه خدمات اکتیو شبکه به صورت کاملاً تخصصی و با در نظر گرفتن تمامی خواسته‌های مشتریان صورت می‌گیرد. این خدمات پس از ارائه تا مدت محدود دارای پشتیبانی رایگان برای اثبات کیفیت و ضمانت به مشتریان می‌باشد و در صورت نیاز مشتریان به خدمات پشتیبانی بلند مدت، قرداد پشتیبانی شبکه منعقد خواهد شد.

|کارشناسان ما آماده ارائه خدمات تلفنی، اینترنتی و حضوری به مشتریان محترم می‌باشند.|

یک دهه سابقه کاری و رضایت مشتریان مهم‌ترین نشانه تعهد و تخصص روترنت می‌باشد.

۰۲۱۹۱۰۱۷۶۰۶

بهترین خدمات روترنت

ما با بهره‌گیری از متخصصین مجرب و آموزش دیده و همچنین با تکیه بر اصل مشتری‌مداری مدعی ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به شما هموطنان عزیز می‌باشیم.

خدمات راه‌اندازی شبکه

خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری بر بستر کابل، وایرلس و یا فیبرنوری با بالاترین سطح کیفیت

خدمات مشاوره و ارائه راهکار شبکه

خدمات مشاوره و راهکارهای سازمانی در راستای تغییرات ساختاری در شبکه، نوسازی، بهینه‌سازی و استانداردسازی شبکه.

خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه‌دهنده خدمات پشتیبانی شبکه در جهت حفاظت از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و تجهیزات شبکه، با بهترین تعرفه پشتیبانی شبکه

طراحی و نقشه‌کشی شبکه

طراحی زیرساخت شبکه و ارائه نقشه پسیو شبکه، نقشه کابل‌کشی شبکه، محل استقرار تجهیزات

عقد قرارداد پروژه‌های پسیو شبکه

طراحی و اجرای کلیه پروژه‌های پسیو شبکه برای سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک، با پیاده‌سازی تجهیزات زیرساختی شبکه

عقد قرارداد پروژه‌های اکتیو شبکه

تنظیم و پیکربندی تمامی تجهیزات اکتیو شبکه نصب و راه‌ اندازی سیستم‌عامل‌ و انجام تنظیمات و پیکربندی سرویس‌های تحت شبکه

خدمات کابل کشی و ترانکینگ

اجرای پروژه‌های کابل‌کشی به صورت استاندارد و ساخت یافته، با انواع کابل براساس نیاز مشتری

راه‌اندازی اتاق سرور

طراحی و پیاده‌سازی اصولی اتاق سرور، منطبق بر استانداردهای روز براساس نیاز مشتری

خدمات امنیت شبکه

مدیریت امنیت شبکه، برای انواع شرایط مختلف کنترل سطوح دسترسی کاربران به منابع سازمانی

icon

خدمات سانترال و ویپ

خدمات نصب سانترال و سیستم‌های تلفنی، با دقت و حساسیت بسیار زیاد

اجرای پروژه‌های دوربین مداربسته

ارائه‌دهنده خدمات نصب و راه‌اندازی دوربین‌های مداربسته تحت شبکه، طراحی نقشه دوربین‌ها، فروش و نصب دوربین مداربسته

پشتیبانی نرم‌افزار

نگهداری از نرم‌افزارها و بک‌آپ‌گیری و همچنین مستندسازی تمامی اطلاعات مرتبط

فرم سفارش خدمات سانترال و VoIP

مجموعه فعالیت‌های شرکت خدمات شبکه روترنت، طیف گسترده‌ای از انواع خدمات کامپیوتری، خدمات شبکه، خدمات مشاوره تخصصی شبکه، پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری و شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری و خدمات مرتبط با حوزه آی تی را شامل می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.

  اجرای ویپ

  روترنت یکی از حرفه ای ترین تیم های اجرای ویپ در ایران است اگر نیاز به اجرا ویپ دارید روترنت یکی از بهترین انتخاب های شماست ما در روترنت قیمت منصفانه به همراه خدمات حرفه ای به مشتری های عزیز مون ارائه می دهیم اگر به دنبال اجرا ویپ هستید مطمن باشید ما در ورترنت بهترین انتخاب شما هستیم

  راه اندازی ویپ شرایط کاملا ساده ای داشته که می توان با هزینه ای اندک اقدام به اجرای ویپ در یک محیط اداری نمود. ویپ یا Voip به طور خلاصه روشی برای انتقال صدا در یک محیط اداری یا شرکت بوده که افراد می توانند در آن بدون نیاز به استفاده از اینترنت با یکدیگر گفتگو کنند. امروزه استفاده از این روش به عنوان مناسب ترین گزینه از نظر کاهش هزینه ها و همچنین امنیت محسوب می شود که همه روزه شمار متقاضیان آن در حال افزایش می باشد. پیشرفت علم و تکنولوژی و گسترش کامپیوتر های شخصی باعث شده تا استفاده از روش های جدید و نوین مانند راه اندازی ویپ با  بازخورد خوبی در میان عموم روبرو شود. شاید در گذشته نه چندان دور ایده راه اندازی شبکه ای که بتوان در آن به تبادل اطلاعات پرداخت کمی دور از انتظار به نظر می رسید. اما در حال حاضر ما شاهد رونمایی از روش های جدید و کم هزینه در دنیای ارتباطات هستیم که می توان به کمک آن ها به سادگی هرچه تمام تر اطلاعات مورد نیاز خود را انتقال داد. شاید پیاده سازی ویپ یکی از همین ایده ها بوده که انسان توانست با تکیه بر علم و تکنولوژی آن را به مرحله اجرا و عمل در آورد.

  ویپ که در زبان انگلیسی با واژه VOIP شناخته می شود به نوعی سرویس جدید برای انتقال صوت به کمک اینترنت گفته می شود که به کمک آن می توان یک شبکه تلفنی داخلی را در یک سازمان ایجاد نمود. به کمک این تکنولوژی می توان برای برقراری تماس تلفنی به جای استفاده از مخابرات از بستر اینترنت بهره گرفت. به همین جهت در راه اندازی ویپ صدای افراد به کمک IP آدرس آن ها در اینترنت انتقال پیدا می کند که این روش نسبت به استفاده از مخابرات از هزینه بسیار ناچیزی برخوردار خواهد بود. نحوه عملکرد این سرویس به این گونه بوده که در طی آن صدای انسان که به صورت یک سیگنال آنالوگ می باشد به سیگنال دیجیتال جهت انتقال در بستر اینترنت تبدیل می شود. به همین منظور جهت راه اندازی ویپ معمولا می توان از یک تلفن یا یک بسته جداگانه مانند ATA استفاده کرد. به طور کلی پس از راه اندازی ویپ دیگر نیازی به استفاده از تلفن های ثابت و سانترال نخواهد بود و تمامی اطلاعات و صدای افراد به کمک متصل شدن دو کامپیوتر به یکدیگر از طریق شبکه محلی یا اینترنت منتقل می گردد.

  مزایای پیاده سازی ویپ

  در حال حاضر راه اندازی ویپ در بسیاری از شرکت ها و اداره های مختلف بسیار مرسوم شده که این سرویس از مزایای گوناگونی برخوردار است که برخی از این مزایا عبارتند از :

  • عدم نیاز به سیم کشی و کابل کشی های گوناگون

  یکی از مزایای اجرای ویپ عدم نیاز به سیم کشی و کابل کشی های گوناگون در محیط اداره یا سازمان می باشد که این موضوع می تواند بسیار در هزینه های شرکت صرفه جویی کند. از آن جایی که ارتباطات به وسیله شبکه داخلی یا اینترنت صورت می گیرد دیگر نیازی به سیم کشی های فراوان برای برقراری ارتباطات نخواهد بود.

  • صرفه جویی در هزینه برگزاری کنفرانس های صوتی و تصویری

  صرفه جویی در هزینه برگزاری کنفرانس های صوتی و تصویری یکی دیگر از مزایای راه اندازی ویپ می باشد. در حال حاضر بسیاری از شرکت ها برای برگزاری کنفرانس های خود از بستر VOIP استفاده می کنند که این امر سبب کاهش هزینه های شرکت در بلند مدت خواهد شد. در روش استفاده از ویپ امکان برقراری ارتباط و برگزاری کنفرانس در ابعاد بین المللی نیز وجود خواهد داشت.

   

  • امکان مدیریت ساده و آسان

  یکی دیگر از مزایای راه اندازی ویپ امکان مدیریت ساده و آسان آن بوده که به وسیله این روش می توان به سادگی کاربران و تلفن های موجود در شبکه را مدیریت کرده و به سادگی گزارش گیری کرد.

  • برقراری تماس از داخل شرکت به خارج از آن بدون صرف هزینه زیاد

  یکی دیگر از مزایای راه اندازی ویپ امکان برقراری تماس از داخل شرکت به خارج از آن بوده که در این روش دیگر نیازی به صرف هزینه اضافه نخواهد بود و به آسانی می توان به هر نقطه از کشور یا جهان تماس گرفت. این موضوع نیز سبب کاهش هزینه های اضافه در مدت زمان طولانی خواهد شد.

  • امکان گسترش سرویس در هر زمان

  امکان گسترش سرویس در هر زمان نیز یکی دیگر از مزایای راه اندازی ویپ  بوده که می توان به سادگی آن را اجرا نمود. در هنگام گسترش این سرویس مانند تلفن های ثابت دیگر نیاز به سیم کشی مجدد نخواهد بود و به سادگی می توان نسبت به اضافه کردن تلفن یا کاربری جدید در شبکه اقدام نمود.

  امکانات پیاده سازی ویپ

  استفاده از این سرویس می تواند امکانات فوق العاده ای را در اختیار شرکت یا سازمان مورد نظر قرار دهد که برخی از آن ها شامل موارد زیر می باشند.

  • امکان ضبط مکالمات به سادگی

  ضبط مکالمات شاید یکی از مواردی باشد که بسیاری از شرکت های خدماتی در حال حاضر به دنبال آن هستند تا صدای مشتری ها و کارکنان خود را جهت استفاده در آینده ذخیره کنند.

  • امکان ایجاد شماره تلفن به تعداد زیاد

  یکی از امکاناتی که پیاده سازی ویپ در اختیار سازمان ها قرار می دهد برخورداری از قابلیت ایجاد شماره تلفن به تعداد زیاد می باشد که این مورد برای شرکت هایی با محیط ها و دفاتر مختلف می تواند بسیار مفید باشد.

  • برخورداری از قابلیت دریافت پیام صوتی

  یکی دیگر از امکاناتی که راه اندازی ویپ در اختیار افراد و سازمان ها قرار می دهد برخورداری از قابلیت دریافت پیام به صورت صوتی است. در مواقعی که کاربر نتواند به تماس پاسخ دهد می توان برای او پیام صوتی ارسال کرد همچنین می توان این پیام را به ایمیل افراد نیز ارسال نمود.

  • امکان ارسال فکس به ایمیل

  راه اندازی ویپ می تواند امکان ارسال فکس به ایمیل افراد یا شرکت های مختلف را در اختیار کاربران قرار دهد که به کمک آن علاوه بر کمک به محیط زیست در مصرف کاغذ و هزینه های اضافی صرفه جویی خواهد شد.

  فروش خدمات ویپ

  با توجه به توضیحاتی که ارائه گردید حالا می توانید به راحتی سیستم ویپ خود را راه اندازی کرده و از مزایای بی نظیر آن بهره مند شوید. در حال حاضر شرکت های بسیاری در زمینه فروش خدمات ویپ فعالیت می کنند که می توان با مراجعه یا تماس با این شرکت ها نسبت به راه اندازی سرویس ویپ اقدام نمود. البته قبل از  انجام هر کاری بهتر است تا در مورد نحوه اجرای این سرویس و هزینه آن با کارشناسان این حوزه مشورت کرده تا بتوانید بهترین انتخاب را در جهت اجرای ویپ انجام دهید. همچنین پیشنهاد می شود تا از شرکت های با تجربه و فعال در این زمینه جهت نصب و پیاده سازی ویپ استفاده به عمل آورید. زیرا شرکت های با تجربه می توانند بهترین کیفیت کار را با مناسب ترین قیمت ارائه دهند.

   

   

  سوالات متداول

  • ۱.نیاز به خدمات ویپ دارم چگونه می توانم با روترنت ارتباط برقرار کنم ؟
   برای راهنمایی می توانید با شماره تماس 02191017606 در ارتباط باشید
  • ۲.چرا باید روترنت را انتخاب کنم ؟
   روترنت یکی از قدیمی ترین و معروف ترین شرکت در حوزه شبکه است و با خیال راحت می توانید کار های خود را به روترنت بسپارید.
  • ۳.چگونه می توانم از تعرفه های شما اطلاع پیدا کنم ؟
   شما علاوه بر این که می توانید باشماره تماس 02191017606 ارتباط برقرار کنید در این صفحه می توانید اطلاعات خود را ثبت کنید تا همکاران ما باشما تماس بگیریند و شما را راهنمایی کنند.
  • ۴.نیاز به مشاوره دارم ، چگونه می توانم از شما مشاوره بگیرم ؟
   شما می توانید برای مشاوره با شماره تماس 02191017606 در ارتباط باشید