نمایندگی VOIP

خدمات voip در البرز

خدمات voip در گیلان

خدمات voip در گیلان

اغلب شرکت‌هایی که با تماس‌های درون‌سازمانی، شهری و بین‌المللی سروکار دارند و دارای سیستم مدیریت مشتریان هستند، به دلایل مختلفی ترجیح می‌دهند که برای برخورداری از ارتباطات صوتی مدیریت شده، از خدمات VoIP استفاده کنند. به دلیل مبتنی بر شبکه بودن سیستم ویپ، می‌توان از تمامی ظرفیت‌های شبکه استفاده کرد و علاوه بر انتقال صوت، تصویر و دیتا را نیز رد و بدل کرد. به همین خاطر، راه‌اندازی VoIP شامل امکانات جذاب و مختلف می‌باشد که موجب استقبال مدیران شرکت‌ها در بهره‌مندی از این تکنولوژی شده است.
سازمان‌ها با راه اندازی VoIP قادر خواهند بود یک مرکز تماس ایجاد کنند و با یکپارچه‌سازی آن با نرم‌افزارCRM، بازدهی ارتباطات با مشتریان خود را به طور چشم‌گیری افزایش دهند. شما مدیران شرکت‌ها با بهره‌مندی از مشاوران و خدمات تخصصی شرکت نصب و راه‌اندازی VoIP روترنت و با پیاده‌سازی امکاناتی مثل صف تماس، پاسخگویی خودکار، صندوق صوتی، نظرسنجی از مشتریان و ده‌ها قابلیت دیگر خدمات ویپ، می‌توانید به صورت حرفه‌ای ارتباط با مشتریان خود را مدیریت کنید و گامی بلند برای کسب رضایت بیشتر آنها بردارید.
با استفاده از خدمات VoIP مجموعه روترننت، با یک تیر چند نشان خواهید زد و ارتباطاتی بسیار ارزان، باکیفیت و ایمن را با کارمندان و مشتریان خود تجربه خواهید کرد و با راه‌اندازی VoIP قادر خواهید بود از هر کجای دنیا، حتی با گوشی هوشمند خود نیز به سرویس VoIP دسترسی داشته باشید. مجموعه روترنت با اتکا به دانش روز و سال‌ها سابقه در عرصه خدمات راه‌اندازیVoIP، توانسته است در این چند سال کارنامه‌ای درخشان در راه‌اندازی سیستم‌های تلفنی تحت شبکه از خود برجای بگذارد و به عنوان یکی از شرکت‌های برتر خدمات VoIP تهران شناخته شود.

 

به کمک voip می‌توانید صداها را به خوبی منتقل کنید به این صورت که تماس‌های تلفنی را در شبکه ip برقرار می‌کند.

توجه داشته باشید که تکنولوژی voip یک تکنولوژی بسیار گسترده می‌باشد که امروزه کاربردهای  فراوانی دارد. در این مقاله می‌خواهیم علاوه بر معرفی voip،  نمایندگی voip گیلان را به شما معرفی کنیم که یک نمایندگی معتبر و بسیار کاربردی می‌باشد.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که تمام کارهایی که امروزه از طریق اینترنت و به وسیله‌ی تلفن همراه یا کامپیوتر خود انجام می‌دهید، همگی در سایه تکنولوژی پیشرفته‌ی voip می‌باشد. به طور مثال: استفاده از اینترنت برای برقراری تماس‌های تلفنی، فرستادن صدا، فرستادن عکس و … برخی از کارهایی می‌باشد که در سایه ای تکنولوژی انجام می‌دهید.

 

آشنایی با نمایندگی voip گیلان:

نمایندگی voip گیلان یک نمایندگی معتبر و مطمئن در زمینه voip می‌باشد که با راه اندازی  و برقراری voip برای شرکت یا محل کارتان، امکان بهره مندی شما از این تکنولوژی پیشرفته را فراهم می‌سازند.

کارشناسان مجربی که در نمایندگی voip گیلان  حضور دارند با نصب و راه اندازی voip روترنت، امکانات زیادی را برای شما راه اندازی می‌کنند که برخی از آن‌ها به شرح زیر می‌باشد:

  • به کمک voip روتر نت می‌توانید علاوه بر انتقال صوت، عکس و انواع دیتا را به راحتی ارسال کنید.
  • توجه داشته باشید که نمایندگی voip گیلان، با توجه به شرایط و خواسته‌های شما این تکنولوژی را راه اندازی می‌کند. به این صورت که خواسته‌ها و نیازهای شما را برآورده سازد.
  •  Voipروتر نت دارای سیستم‌های به روز و مطابق با استانداردهای بین المللی می‌باشد و یکی از بهترین  و محبوب ترین برندها می‌باشد.

توجه داشته باشید که سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف با راه اندازی voip می‌توانند یک مرکز تماس داشته باشند و از امکانات پیشرفته‌ی آن مانند: ایجاد صف تماس در صورتی که تعداد تماس‌های دریافتی زیاد باشد، قابلیت پاسخگویی به صورت خودکار، برخورداری از صندوق صوتی، قابلیت ضبط مکالمات، نظر سنجی ازمشتری‌ها برای بهبود عملکرد و … به خوبی استفاده کنید و کارهای شرکت خود را به راحتی انجام دهید.

نمایندگی voip  گیلان با داشتن کارشناسان با تجربه و متخصص در این زمینه، بهترین نوع voip را برای شما در نظر می‌گیرد و با قیمتی مناسب و به صرفه شما را از این تکنولوژی پیشرفته بهره مند می‌سازد.

توجه به این نکته هم حائز اهمیت است که می‌توانید سوالات خود را از کارشناسان حاضر در این نمایندگی بپرسید و آن‌ها با صبر و حوصله به سوالات شما پاسخ می‌دهند و شما را با سرویس‌های مختلف voip آشنا می‌کنند.

مزایای voip:

  • به سیم کشی مجزا نیاز ندارد و از شبکه برای برقراری ارتباط استفاده می‌کند.
  • می‌توانید کنفرانس‌های صوتی و تصویری را با کمترین هزینه برگزار کنید. همانطور که می‌دانید هزینه‌های برقراری تماس به صورت تلفنی زیاد است.
  • می‌توانید تلفن خود را با کامپیوتر شخصیتان ادغام کنید و از این تکنولوژی پیشرفته لذت ببرید.
  • توجه داشته باشید که کاربران این سیستم می‌توانند به کمک اینترنت با سازمان مورد نظر خود تماس بگیرند حتی اگر خارج از محیط دفتر حضور داشته باشند.
  • به راحتی می‌توانید تعداد کاربرها را افزایش دهید و سیستم خود را گسترش دهید.
  • می‌توانید به راحتی یک مدیریت متمرکز و عالی داشته باشید.

با مراجعه به نمایندگی voip گیلان، می‌توانید یک تکنولوژی پیشرفته و بی نظیر با بهترین هزینه داشته باشید.

امکانات خدمات ویپ VoIP

icon

منشی تلفنی

icon

گزارشات تماس

icon

تماس اینترنتی

icon

صف تماس

icon

ضبط مکالمات

icon

صندوق صوتی

|کارشناسان ما آماده ارائه خدمات تلفنی، اینترنتی و حضوری به مشتریان محترم می‌باشند.|

یک دهه سابقه کاری و رضایت مشتریان مهم‌ترین نشانه تعهد و تخصص روترنت می‌باشد.

۰۲۱۹۱۰۱۷۶۰۶

فرم سفارش خدمات ویپ VoIP

مجموعه فعالیت‌های شرکت خدمات شبکه روترنت، طیف گسترده‌ای از انواع خدمات کامپیوتری، خدمات شبکه، خدمات مشاوره تخصصی شبکه، پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری و شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری و خدمات مرتبط با حوزه آی تی را شامل می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.