نمایندگی VOIP

خدمات voip در البرز

خدمات voip در قزوین

خدمات voip در قزوین

اغلب شرکت‌هایی که با تماس‌های درون‌سازمانی، شهری و بین‌المللی سروکار دارند و دارای سیستم مدیریت مشتریان هستند، به دلایل مختلفی ترجیح می‌دهند که برای برخورداری از ارتباطات صوتی مدیریت شده، از خدمات VoIP استفاده کنند. به دلیل مبتنی بر شبکه بودن سیستم ویپ، می‌توان از تمامی ظرفیت‌های شبکه استفاده کرد و علاوه بر انتقال صوت، تصویر و دیتا را نیز رد و بدل کرد. به همین خاطر، راه‌اندازی VoIP شامل امکانات جذاب و مختلف می‌باشد که موجب استقبال مدیران شرکت‌ها در بهره‌مندی از این تکنولوژی شده است.
سازمان‌ها با راه اندازی VoIP قادر خواهند بود یک مرکز تماس ایجاد کنند و با یکپارچه‌سازی آن با نرم‌افزارCRM، بازدهی ارتباطات با مشتریان خود را به طور چشم‌گیری افزایش دهند. شما مدیران شرکت‌ها با بهره‌مندی از مشاوران و خدمات تخصصی شرکت نصب و راه‌اندازی VoIP روترنت و با پیاده‌سازی امکاناتی مثل صف تماس، پاسخگویی خودکار، صندوق صوتی، نظرسنجی از مشتریان و ده‌ها قابلیت دیگر خدمات ویپ، می‌توانید به صورت حرفه‌ای ارتباط با مشتریان خود را مدیریت کنید و گامی بلند برای کسب رضایت بیشتر آنها بردارید.
با استفاده از خدمات VoIP مجموعه روترننت، با یک تیر چند نشان خواهید زد و ارتباطاتی بسیار ارزان، باکیفیت و ایمن را با کارمندان و مشتریان خود تجربه خواهید کرد و با راه‌اندازی VoIP قادر خواهید بود از هر کجای دنیا، حتی با گوشی هوشمند خود نیز به سرویس VoIP دسترسی داشته باشید. مجموعه روترنت با اتکا به دانش روز و سال‌ها سابقه در عرصه خدمات راه‌اندازیVoIP، توانسته است در این چند سال کارنامه‌ای درخشان در راه‌اندازی سیستم‌های تلفنی تحت شبکه از خود برجای بگذارد و به عنوان یکی از شرکت‌های برتر خدمات VoIP تهران شناخته شود.

Voip به معنی ایجاد ارتباط صوتی از طریق IP های شبکه می باشد به این صورت که با قرار گرفتن صدا روی شبکه با استفاده از IP های موجود می توان تماس های تلفنی مختلفی را به صورت گروهی برای موارد مختلف، برقرار کرد.

شما می توانید با استفاده از نمایندگی های موجود، خط تلفن های مجازی مورد نظر خود را در پنل نمایندگی مورد نظر مشاهده کرده و در صورت انتخاب، تهیه کنید.

نمایندگی voip استان قزوین یکی از نمایندگی های معتبر برای خرید بهترین خطوط تلفن مجازی می باشد.

بعد از خرید voip  مورد نظر خود از نمایندگی voip استان قزوین می توانید از ویژگی های منحصر به فرد این سیستم استفاده کنید. از جمله ی ویژگی های مناسب در استفاده از voip می توان به مدیریت راحت و ساده ای که می توانید با رابط گرافیکی تحت وب آن داشته باشید و هم چنین امکان افزایش ظرفیت تماس های صوتی و تصویری که خواهید داشت، اشاره کرد.

شما می توانید با پرداخت مبلغی متناسب با آنچه در نمایندگی voip استان قزوین در نظر گرفته شده است، خط تلفن ثابت ابری خود را خرید کرده و با روش های مختلف و حتی فروش این خط تلفن کسب درآمد کنید هم چنین شما می توانید در نمایندگی voip استان قزوین بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات مربوط به voip را بسیار معقولانه تر از دیگر نمایندگی های موجود تهیه کنید.

 

Voip چیست؟

 

مزیت های استفاده از ویپ

از جمله مزیت هایی که برای استفاده از voip می توان نام برد، موارد زیر می باشد.

  1. با استفاده از voip می توانید بسیاری از هزینه های ارتباطی خود را کاهش دهید.
  2. می توانید تفاوت کیفیت صدا را در استفاده از voip و دیگر سیستم های موجود مشاهده کنید که در حین استفاده از voip دارای کیفیت صدای خیلی بهتری خواهید بود.
  3. دسترسی های ارتباطی شما با استفاده از این سیستم ارتباطی افزایش پیدا خواهد کرد.
  4. این سیستم فوق العاده با استفاده از به وجود آوردن زمینه ی تماس های گروهی، به بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک برای انجام تمام کنفرانس های خود، سهولت بخشیده است.
  5. و …..

مواردی که به آن ها اشاره کردیم به همراه دیگر مواردی که موجود است، از جمله فواید استفاده از voip می باشد، البته این سیستم فوق العاده ی voip دارای معایب کوچکی نیز می باشد که اگر دارای یک اینترنت بسیار مناسب و قابل اطمینان باشید، دیگر نمی توان عیبی برای voip در نظر گرفت به جز غیر قابل ردیابی بودن آن.

بسیاری از افراد مخصوصا افرادی که دارای مشاغل بزرگی می باشند، نسبت به امنیت تلفن های خود فکر و ایده ای نداشته و نسبت به آن پیگیری ای ندارند اما شما می توانید با استفاده از تهیه ی یک سیستم voip مناسب از نمایندگی voip استان قزوین بیشتر مشکلات امنیتی خود را برطرف کنید. نمایندگی voip استان قزوین به صورت ۲۴ ساعته و در تمام طول شبانه روز عملیات های لازم برای محافظت از شبکه را انجام داده و تمام هدف خود را مبنی بر رضایت مشتریان خود قرار داده است. تمام سیستم های voip ای که نمایندگی voip استان قزوین به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد، دارای امنیت بسیار بالایی بوده و این سیستم ها به صورت مرتب آپدیت و به روز رسانی می شوند.

امکانات خدمات ویپ VoIP

icon

منشی تلفنی

icon

گزارشات تماس

icon

تماس اینترنتی

icon

صف تماس

icon

ضبط مکالمات

icon

صندوق صوتی

|کارشناسان ما آماده ارائه خدمات تلفنی، اینترنتی و حضوری به مشتریان محترم می‌باشند.|

یک دهه سابقه کاری و رضایت مشتریان مهم‌ترین نشانه تعهد و تخصص روترنت می‌باشد.

۰۲۱۹۱۰۱۷۶۰۶

فرم سفارش خدمات ویپ VoIP

مجموعه فعالیت‌های شرکت خدمات شبکه روترنت، طیف گسترده‌ای از انواع خدمات کامپیوتری، خدمات شبکه، خدمات مشاوره تخصصی شبکه، پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری و شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری و خدمات مرتبط با حوزه آی تی را شامل می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.