نمایندگی VOIP

خدمات voip در البرز

خدمات voip در  قم

خدمات voip در قم

اغلب شرکت‌هایی که با تماس‌های درون‌سازمانی، شهری و بین‌المللی سروکار دارند و دارای سیستم مدیریت مشتریان هستند، به دلایل مختلفی ترجیح می‌دهند که برای برخورداری از ارتباطات صوتی مدیریت شده، از خدمات VoIP استفاده کنند. به دلیل مبتنی بر شبکه بودن سیستم ویپ، می‌توان از تمامی ظرفیت‌های شبکه استفاده کرد و علاوه بر انتقال صوت، تصویر و دیتا را نیز رد و بدل کرد. به همین خاطر، راه‌اندازی VoIP شامل امکانات جذاب و مختلف می‌باشد که موجب استقبال مدیران شرکت‌ها در بهره‌مندی از این تکنولوژی شده است.
سازمان‌ها با راه اندازی VoIP قادر خواهند بود یک مرکز تماس ایجاد کنند و با یکپارچه‌سازی آن با نرم‌افزارCRM، بازدهی ارتباطات با مشتریان خود را به طور چشم‌گیری افزایش دهند. شما مدیران شرکت‌ها با بهره‌مندی از مشاوران و خدمات تخصصی شرکت نصب و راه‌اندازی VoIP روترنت و با پیاده‌سازی امکاناتی مثل صف تماس، پاسخگویی خودکار، صندوق صوتی، نظرسنجی از مشتریان و ده‌ها قابلیت دیگر خدمات ویپ، می‌توانید به صورت حرفه‌ای ارتباط با مشتریان خود را مدیریت کنید و گامی بلند برای کسب رضایت بیشتر آنها بردارید.
با استفاده از خدمات VoIP مجموعه روترننت، با یک تیر چند نشان خواهید زد و ارتباطاتی بسیار ارزان، باکیفیت و ایمن را با کارمندان و مشتریان خود تجربه خواهید کرد و با راه‌اندازی VoIP قادر خواهید بود از هر کجای دنیا، حتی با گوشی هوشمند خود نیز به سرویس VoIP دسترسی داشته باشید. مجموعه روترنت با اتکا به دانش روز و سال‌ها سابقه در عرصه خدمات راه‌اندازیVoIP، توانسته است در این چند سال کارنامه‌ای درخشان در راه‌اندازی سیستم‌های تلفنی تحت شبکه از خود برجای بگذارد و به عنوان یکی از شرکت‌های برتر خدمات VoIP تهران شناخته شود.

در گذشته های نه چندان دور تماس تلفنی به نقاط مختلف دنیا کار بسیار سختی بود و هزینه های بسیار زیادی را نیز در بر می گرفت، اما خبر خوش آنکه این روزها با پیشرفت روز افزون اینترنت و  وجود تکنولوژی های مختلف دنیا، امکان تماسی آسان و به صرفه برای همه ی مردم دنیا ایجاد شده است. می پرسید چطور؟ به واسطه ی تکنولوژی voip که این روزها نمایندگی voip قم نیز در شهر قم  این تکنولوژی پرکاربرد را برای استفاده ی همگان از جمله سازمان ها و ادارات مختلف و همچنین تمامی افراد از هر قشری را ارائه می دهد.

نمایندگی voip قم با این تکنولوژی جدید چه امکان جدیدی را برای مردم ایجاد کرده است؟

Voip یا همان voice over internet protocol تکنولوژی جدیدی است که می تواند همزمان چندین مکالمه تلفنی را بر روی یک شبکه ی اینترنتی منتقل کند و مکالمات تلفنی از راه دور را برای شما به وسیله ی گسترش اینترنت آسان تر کند. نمایندگی voip قم نیز با پشتیبانی از این تکنولوژی در جهت پیشرفت مردم این شهر ایران، گام بلندی برداشته و شرایط را برای استفاده از آن برای افراد مختلف ایجاد کرده است.

تکنولوژی voip چطور کار می کند؟

صدای معمولی انسان ها نوعی سیگنال آنالوگ به شمار می رود؛ تلفن های سنتیِ قدیمی این سیگنال ها را بدون هیچ تغییری بین خطوط pstn انتقال داده و باعث برقراری ارتباط میان افراد در مسافت گوناگون می شدند. وظیفه ی تکنولوژی voip تغییر سیگنال های آنالوگِ صدای انسان ها به سیگنال های دیجیتال می باشد و به همین طریق نیز شرایط ارتباطات افراد را آسان تر می کند. ارزان بودن هزینه های استفاده از voip نسبت به تلفن سنتی، تعیین میزان کیفیت صدا و انتخاب سرویس های مختلف این تکنولوژی برای تلفن توسط خود کاربر، از جمله اولین مزایای این تکنولوژی می باشد که باعث محبوبیت آن در میان مردم و در نتیجه توسعه ی آن شده است.

مزایا و تفاوت استفاده از تکنولوژی voipنسبت به تلفن های سنتی چیست؟

  • قطعا اولین و مهم ترین تفاوت تکنولوژی voip با تلفن های سنتی امکان برقراری ارتباط ساده تر از راه بسیار دورتر می باشد، چیزی که شاید در گذشته به خاطر هزینه های بسیار بالا و مشکلات تماس از راه دور برای هر کسی سخت به نظر می آمد.
  • هزینه ی بسیار پایین تر تکنولوژی voip نسبت به خطوط سنتی تلفن، از آنجایی که استفاده از این تکنولوژی بر مبنای اینترنت است دیگر نیازی به پرداخت هزینه ی اضافی به مخابرات نیست.
  • تکنولوژی voip نیازی به سیم کشی عادی تلفن ندارد.
  • شما با استفاده از تکنولوژی هیجان انگیز voip می توانید همزمان با چند نفر در حال گفتگو باشید و در عین حال عکس و ویدئوهای دلخواه خود را به این افراد ارسال کنید.

به طور کلی این روزها استفاده از اینترنت شرایط را برای پیشرفت در تمامی زمینه ها بهتر کرده است، و برقراری ارتباط از طریق voip نیز یکی از موارد می باشد. نمایندگی voip قم نیز با ارائه ی تمامی خدمات voip به مردم این شهر شرایط زندگی را برای آنان آسان تر کرده است.

امکانات خدمات ویپ VoIP

icon

منشی تلفنی

icon

گزارشات تماس

icon

تماس اینترنتی

icon

صف تماس

icon

ضبط مکالمات

icon

صندوق صوتی

|کارشناسان ما آماده ارائه خدمات تلفنی، اینترنتی و حضوری به مشتریان محترم می‌باشند.|

یک دهه سابقه کاری و رضایت مشتریان مهم‌ترین نشانه تعهد و تخصص روترنت می‌باشد.

۰۲۱۹۱۰۱۷۶۰۶

فرم سفارش خدمات ویپ VoIP

مجموعه فعالیت‌های شرکت خدمات شبکه روترنت، طیف گسترده‌ای از انواع خدمات کامپیوتری، خدمات شبکه، خدمات مشاوره تخصصی شبکه، پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری و شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری و خدمات مرتبط با حوزه آی تی را شامل می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.