خدمات voip در  خراسان رضوی

خدمات voip در مشهد

اغلب شرکت‌هایی که با تماس‌های درون‌سازمانی، شهری و بین‌المللی سروکار دارند و دارای سیستم مدیریت مشتریان هستند، به دلایل مختلفی ترجیح می‌دهند که برای برخورداری از ارتباطات صوتی مدیریت شده، از خدمات VoIP استفاده کنند. به دلیل مبتنی بر شبکه بودن سیستم ویپ، می‌توان از تمامی ظرفیت‌های شبکه استفاده کرد و علاوه بر انتقال صوت، تصویر و دیتا را نیز رد و بدل کرد. به همین خاطر، راه‌اندازی VoIP شامل امکانات جذاب و مختلف می‌باشد که موجب استقبال مدیران شرکت‌ها در بهره‌مندی از این تکنولوژی شده است.
سازمان‌ها با راه اندازی VoIP قادر خواهند بود یک مرکز تماس ایجاد کنند و با یکپارچه‌سازی آن با نرم‌افزارCRM، بازدهی ارتباطات با مشتریان خود را به طور چشم‌گیری افزایش دهند. شما مدیران شرکت‌ها با بهره‌مندی از مشاوران و خدمات تخصصی شرکت نصب و راه‌اندازی VoIP روترنت و با پیاده‌سازی امکاناتی مثل صف تماس، پاسخگویی خودکار، صندوق صوتی، نظرسنجی از مشتریان و ده‌ها قابلیت دیگر خدمات ویپ، می‌توانید به صورت حرفه‌ای ارتباط با مشتریان خود را مدیریت کنید و گامی بلند برای کسب رضایت بیشتر آنها بردارید.
با استفاده از خدمات VoIP مجموعه روترننت، با یک تیر چند نشان خواهید زد و ارتباطاتی بسیار ارزان، باکیفیت و ایمن را با کارمندان و مشتریان خود تجربه خواهید کرد و با راه‌اندازی VoIP قادر خواهید بود از هر کجای دنیا، حتی با گوشی هوشمند خود نیز به سرویس VoIP دسترسی داشته باشید. مجموعه روترنت با اتکا به دانش روز و سال‌ها سابقه در عرصه خدمات راه‌اندازیVoIP، توانسته است در این چند سال کارنامه‌ای درخشان در راه‌اندازی سیستم‌های تلفنی تحت شبکه از خود برجای بگذارد و به عنوان یکی از شرکت‌های برتر خدمات VoIP تهران شناخته شود.

امروزه با پیشرفت جوامع و توسعه ی روز به روز اینترنت در سراسر دنیا ارتباطات ما نیز گسترش زیادی پیدا کرده و تفاوت های زیادی نسبت به گذشته در تمامی کشورها به وجود آمده است. خدمات voip هم یکی از همین تفاوت این سال ها نسبت به گذشته به شمار می رود که باعث پیشرفت عظیمی در زمینه ی مکالمات تلفنی شده است. در این مقاله قصد داریم به بررسی voip و خدمات نمایندگی voip مشهد بپردازیم تا با اطلاع از این فرصت جدید اینترنتی مکالمات ساده، کم هزینه  تری را تجربه کنیم.

Voip چیست؟

Voip یا  voice over internet protocol بستری برای انتقال همزمان چند مکالمه تلفنی بر روی یک شبکه ی اینترنتی می باشد؛ در یک تعریف ساده تر، voip به هنگام مکالمات  تلفنی ( به خصوص مکالمات از راه دور) امکان استفاده از اینترنت را برای افراد فراهم می آورد.
حال نمایندگی voip مشهد، این امکان را برای شهروندان عزیز مشهد فراهم آورده است، تا این عزیزان بتوانند از جدیدترین خدمات اینترنتی دنیا بهره مند باشند و به وسیله ی آن سطح زندگی خود را ارتقا دهند.

تکنولوژی voip چه کمکی به ما می کند؟

در زمان های گذشته، نزدیک به سی سال پیش ارتباطات مردم تنها از طریق تلفن های سنتی و به کمک خطوط pstn انجام می شد، اما با پیشرفت دنیای اینترنت شرایط برای برقراری ارتباطات، حتی از راه دور مناسب تر شد و روش های نوینی مانند نامه الکترونیکی، چت و… برای برقراری ارتباط روی کار آمد. در حال حاضر تلفن های voip با تبدیل صدای آنالوگ ( صدای معمولی انسان ها در حال گفتگو با تلفن سنتی) به صدای دیجیتال ، تلفن های سنتی را به سیستم های پیشرفته، برای برقراری ارتباط آسان تبدیل کرده است، این تلفن ها امروزه در سراسر دنیا درحال گسترش می باشند.

نمایندگی voip مشهدبا استفاده از تکنولوژی voip چه تفاوتی را در تماس های تلفنی مردم ایجاد کرده است؟

  • بی نیازی به سیم کشی: از آن جا که تکنولوژی voip با استفاده از شبکه ی اینترنتی، امکان برقراری ارتباطات گوناگون را ایجاد می کند نیازی به سیم کشی تلفن و هزینه ی سنگین این موضوع نیست و این یکی از بهترین امکانات این تلفنِ دنیای دیجیتال می باشد.
  • امکان برقراری ارتباطِ همزمان چندین مکالمه تلفنی با هم، در حالی که این امکان هیچگاه در تلفن ها سنتی وجود نداشته است.
  • کاهش هزینه های تماس، در تمام سطوحِ مختلف داخلی و بین المللی نسبت به استفاده از تلفن سنتی.
  • مدیریت آسان تر این تلفن های دیجیتال نسبت به تلف های سنتی
  • ارسال همزمان عکس ها و ویدئوهای شما، در حال گفت و گو با طرف مقابلتان.
  • امکان ارسال فکس های دریافتی به ایمیل، که این موضوع برای محیط زیست نیز بسیار مناسب است.

سخن پایانی

نمایندگی voip مشهد با پشتیبانی از این خدمت اینترنی بستر مناسبی برای پیشرفت ارتباطات مردم ایجاد کرده و توانسته قدم موثری در جهت پیشرفت کشور بردارد.
شما نیز می توانید با استفاده از این خدمت اینترنتی، چه برای استفاده سازمانی، در ادارات و مراکز مختلف، و چه برای استفاده در محیط کوچکی چون خانه، ارتباطات ساده و لذت بخش تری را تجربه کنید پس حتما از آن استفاده کنید.

امکانات خدمات ویپ VoIP

icon

منشی تلفنی

icon

گزارشات تماس

icon

تماس اینترنتی

icon

صف تماس

icon

ضبط مکالمات

icon

صندوق صوتی

|کارشناسان ما آماده ارائه خدمات تلفنی، اینترنتی و حضوری به مشتریان محترم می‌باشند.|

یک دهه سابقه کاری و رضایت مشتریان مهم‌ترین نشانه تعهد و تخصص روترنت می‌باشد.

۰۲۱۹۱۰۱۷۶۰۶

فرم سفارش خدمات ویپ VoIP

مجموعه فعالیت‌های شرکت خدمات شبکه روترنت، طیف گسترده‌ای از انواع خدمات کامپیوتری، خدمات شبکه، خدمات مشاوره تخصصی شبکه، پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری و شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری و خدمات مرتبط با حوزه آی تی را شامل می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.