نمایندگی VOIP

خدمات voip در البرز

خدمات voip در سمنان

خدمات voip در سمنان

اغلب شرکت‌هایی که با تماس‌های درون‌سازمانی، شهری و بین‌المللی سروکار دارند و دارای سیستم مدیریت مشتریان هستند، به دلایل مختلفی ترجیح می‌دهند که برای برخورداری از ارتباطات صوتی مدیریت شده، از خدمات VoIP استفاده کنند. به دلیل مبتنی بر شبکه بودن سیستم ویپ، می‌توان از تمامی ظرفیت‌های شبکه استفاده کرد و علاوه بر انتقال صوت، تصویر و دیتا را نیز رد و بدل کرد. به همین خاطر، راه‌اندازی VoIP شامل امکانات جذاب و مختلف می‌باشد که موجب استقبال مدیران شرکت‌ها در بهره‌مندی از این تکنولوژی شده است.
سازمان‌ها با راه اندازی VoIP قادر خواهند بود یک مرکز تماس ایجاد کنند و با یکپارچه‌سازی آن با نرم‌افزارCRM، بازدهی ارتباطات با مشتریان خود را به طور چشم‌گیری افزایش دهند. شما مدیران شرکت‌ها با بهره‌مندی از مشاوران و خدمات تخصصی شرکت نصب و راه‌اندازی VoIP روترنت و با پیاده‌سازی امکاناتی مثل صف تماس، پاسخگویی خودکار، صندوق صوتی، نظرسنجی از مشتریان و ده‌ها قابلیت دیگر خدمات ویپ، می‌توانید به صورت حرفه‌ای ارتباط با مشتریان خود را مدیریت کنید و گامی بلند برای کسب رضایت بیشتر آنها بردارید.
با استفاده از خدمات VoIP مجموعه روترننت، با یک تیر چند نشان خواهید زد و ارتباطاتی بسیار ارزان، باکیفیت و ایمن را با کارمندان و مشتریان خود تجربه خواهید کرد و با راه‌اندازی VoIP قادر خواهید بود از هر کجای دنیا، حتی با گوشی هوشمند خود نیز به سرویس VoIP دسترسی داشته باشید. مجموعه روترنت با اتکا به دانش روز و سال‌ها سابقه در عرصه خدمات راه‌اندازیVoIP، توانسته است در این چند سال کارنامه‌ای درخشان در راه‌اندازی سیستم‌های تلفنی تحت شبکه از خود برجای بگذارد و به عنوان یکی از شرکت‌های برتر خدمات VoIP تهران شناخته شود.

شاید بارها هنگام برقراری یک  تماس تلفنی از یک کشور به کشور دیگر یا شهری به شهری دیگر برای برگزاری جلسات صوتی دچار مشکل شده باشید. امروزه با گسترش پیدا کردن تلفن‌های تحت شبکه ویپ این مشکل تا حد بسیار زیادی برطرف شده است. این سیستم در چند سال اخیر مورد توجه شرکت‌های بزرگ و کوچک قرار گرفته است. برای بهره‌مندی از خدمات ویپ روترنت در نمایندگی voip سمنان و دیگر شهرها می‌توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

ویپ چه امکاناتی دارد؟

خدمات ویپ و امکاناتی که این تلفن تحت شبکه در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد بسیار بی‌شمار است و نیاز بیشتر افراد را برطرف می‌کنند. از جمله امکانات ویپ که می‌توانید آن را از نمایندگی voip سمنان و دیگر شهرها نیز در اختیار داشته باشید، می‌توان به ارائه گزارش تماس، صندوق صوتی، تماس اینترنتی، صف تماس، ضبط تماس‌ها و … اشاره کرد.

نمایندگی voip سمنان

نمایندگی voip سمنان روترنت یکی از بهترین مجموعه‌ها در راه‌اندازی و ارائه خدمات ویپ در این شهر و همچنین برطرف کردن مشکلات تلفن‌های تحت شبکه در سمنان است. با کمک گرفتن از خدمات نمایندگی ویپ سمنان می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان امکانات و تجهیزات را در شرکت خود داشته باشید.  برای اطلاع پیدا کردن از خدمات مجموعه روترنت از نمایندگی سمنان کافی است، به صورت حضوری به آدرس نمایندگی روترنت در سمنان مراجعه کنید یا با کارشناسان فروش این مجموعه در تماس باشید.

خدمات ویپ در روترنت

خدمات ویپ روترنت چه در نمایندگی voip سمنان و چه در دیگر استان ها شامل پشتیبانی می شوند. این مجموعه با استفاده از بهترین متخصصان و تجهیزات در زمینه راه‌اندازی شبکه و ویپ می‌توانید گزینه بسیار خوبی برای گسترش کسب و کار شما در حوزه برقراری ارتباط باشد. در ابتدا کارشناسان محیط و محل کار شما را بررسی می‌کند تا بتوانند مشخص کنند به چه تعداد تجهیزاتی نیاز دارید، بعد از آن اقدام به تنظیم قرارداد می‌کنند. بعد از تنظیم قرارداد مرحله پیاده سازی انجام می‌شود. لازم به ذکر است مدت زمان پشتییانی خدمات ویپ به صورت کامل و واضح باید در قرارداد نوشته شود.

نمایندگی voip سمنان

خدمات نمایندگی voip سمنان

خدمات نمایندگی voip سمنان تنها به ویپ و راه‌اندازی تلفن‌های تحت شبکه محدود نمی‌شود بلکه این مجموعه خدمات دیگری از جمله راه‌اندازی شبکه، خدمات پسیو شبکه، خدمات اکتیو شبکه، کابل کشی و ترانکینگ، خدمات امنیت شبکه، طراحی و نقشه کشی شبکه و … را نیز انجام می‌دهد.

خدمات پشتیبانی نمایندگی voip سمنان

همانطور که گفتیم پشتیبانی ویپ اهمیت بسیار زیادی در هنگام تنظیم قرارداد با یک مجموعه دارد، خدمات پشتیانی نمایندگی voip سمنان نیز مانند دیگر شهرها از جمله تهران به صورت کامل انجام می‌شود. از جمله بازدید حضوری، تهیه نسخه پشتیبان، مشاوره در جهت توسعه ویپ، به روز رسانی، عیب‌یابی و .. است.

نمایندگی روترنت در سمنان

مجموعه روترنت یکی از بهترین گروه‌ها در زمینه راه‌اندازی و پیاده‌سازی تجهیزات شبکه است که با سال‌ها تجربه در این حوزه مشغول فعالیت است. این مجموعه با داشتن نمایندگی در شهرهای مختلف از جمله نمایندگی voip سمنان امکانات خوبی را برای مشتریان خود در کمترین زمان فراهم کرده است.

امکانات خدمات ویپ VoIP

icon

منشی تلفنی

icon

گزارشات تماس

icon

تماس اینترنتی

icon

صف تماس

icon

ضبط مکالمات

icon

صندوق صوتی

|کارشناسان ما آماده ارائه خدمات تلفنی، اینترنتی و حضوری به مشتریان محترم می‌باشند.|

یک دهه سابقه کاری و رضایت مشتریان مهم‌ترین نشانه تعهد و تخصص روترنت می‌باشد.

۰۲۱۹۱۰۱۷۶۰۶

فرم سفارش خدمات ویپ VoIP

مجموعه فعالیت‌های شرکت خدمات شبکه روترنت، طیف گسترده‌ای از انواع خدمات کامپیوتری، خدمات شبکه، خدمات مشاوره تخصصی شبکه، پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری و شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری و خدمات مرتبط با حوزه آی تی را شامل می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.