خدمات voip در یزد

خدمات voip در یزد

اغلب شرکت‌هایی که با تماس‌های درون‌سازمانی، شهری و بین‌المللی سروکار دارند و دارای سیستم مدیریت مشتریان هستند، به دلایل مختلفی ترجیح می‌دهند که برای برخورداری از ارتباطات صوتی مدیریت شده، از خدمات VoIP استفاده کنند. به دلیل مبتنی بر شبکه بودن سیستم ویپ، می‌توان از تمامی ظرفیت‌های شبکه استفاده کرد و علاوه بر انتقال صوت، تصویر و دیتا را نیز رد و بدل کرد. به همین خاطر، راه‌اندازی VoIP شامل امکانات جذاب و مختلف می‌باشد که موجب استقبال مدیران شرکت‌ها در بهره‌مندی از این تکنولوژی شده است.
سازمان‌ها با راه اندازی VoIP قادر خواهند بود یک مرکز تماس ایجاد کنند و با یکپارچه‌سازی آن با نرم‌افزارCRM، بازدهی ارتباطات با مشتریان خود را به طور چشم‌گیری افزایش دهند. شما مدیران شرکت‌ها با بهره‌مندی از مشاوران و خدمات تخصصی شرکت نصب و راه‌اندازی VoIP روترنت و با پیاده‌سازی امکاناتی مثل صف تماس، پاسخگویی خودکار، صندوق صوتی، نظرسنجی از مشتریان و ده‌ها قابلیت دیگر خدمات ویپ، می‌توانید به صورت حرفه‌ای ارتباط با مشتریان خود را مدیریت کنید و گامی بلند برای کسب رضایت بیشتر آنها بردارید.
با استفاده از خدمات VoIP مجموعه روترننت، با یک تیر چند نشان خواهید زد و ارتباطاتی بسیار ارزان، باکیفیت و ایمن را با کارمندان و مشتریان خود تجربه خواهید کرد و با راه‌اندازی VoIP قادر خواهید بود از هر کجای دنیا، حتی با گوشی هوشمند خود نیز به سرویس VoIP دسترسی داشته باشید. مجموعه روترنت با اتکا به دانش روز و سال‌ها سابقه در عرصه خدمات راه‌اندازیVoIP، توانسته است در این چند سال کارنامه‌ای درخشان در راه‌اندازی سیستم‌های تلفنی تحت شبکه از خود برجای بگذارد و به عنوان یکی از شرکت‌های برتر خدمات VoIP تهران شناخته شود.

خدمات نمایندگی voip یزد چیست

یکی از نمونه خدمات نمایندگی voip یزد را می توان به راه اندازی و نصب تجهیزات ویپ اشاره کرد که، نصب و راه اندازی سرور elastix، بسترهای کابلی، گیت  وی ویپ و سوئیچ مربوطه، نصب و راه اندازی و تنظیم ip phone ها و غیره  را در شهر یزد، شامل می شود. خدماتی که در بخش نصب و راه اندازی تجهیزات ویپ وجود دارد:

 • نصب و راه اندازی سرور elastix
 • نصب و راه اندازی بسترهای کابلی
 • نصب گیت وی ویپ
 • نصب و راه اندازی آی پی فون

یکی دیگر از کاربردهای voip این است که می توان خط تلفن را به اینترنت انتقال داد. انتقال خط ممکن است در موارد زیادی مورد نیاز باشد و فواید زیادی دارد. این مورد نقش مهمی در کاهش هزینه ها دارا می باشد و این موضوع یکی از فواید آن است. این سیستم طوری طراحی شده است که نیازی نیست به طور مجزا سیم کشی شود، و می توان کلیه مکالمات را ضبط و حتی آن را پخش کرد.

نرم افزار ویپ voip

ویپ یا همان voip، مخفف شده عبارت voice over internet protocol است که نام دیگری از آن، تلفن اینترنتی می باشد. با استفاده از این تکنولوژی امکان استفاده کردن از اینترنت برای برقراری مکالمات تلفنی فراهم می شود. سیستم voip، نسبت به تلفن های سنتی پیشرفته تر می باشد. با استفاده از این فناوری و همچنین توسط بسته های اطلاعاتی ip در اینترنت،  صدا از طریق اینترنت ارسال می شود. گاهی اوقات voip از سخت افزارهای شتاب دهنده برای انجام خواسته فوق استفاده میکند.

اجرای نمایندگی voip یزد

شرکت هایی هستند که دفاتر و شعبه های زیادی در سطح شهر، کشور یا خارج از کشور را دارند و به دنبال راهکاری هستند که هزینه های تماس درون سازمان را کاهش دهند. نمایندگی voip یزد و دیگر شهرستان ها کار شرکت ها را تا حدودی آسان کرده است. زیرا هزینه های گزاف تلفنی را برای شرکت ها حذف نموده است. و توانایی ارتباط رایگان تلفن شهری و بین شهری را فراهم کرده است. Voip، این امکان را برای تمام کارکنان داخل سازمان، فراهم می کند که شماره تلفن یک شهر را به شهر دیگر و شماره تلفن یک کشور را به کشور دیگر انتقال دهند. هزینه نصب در مراکز تلفنی پیشرفته را را کاهش داده است. این امکان را فراهم کرده است که خطوط شهری را به صورت نامحدود اضافه کند. توانایی انتقال تماس از یک شهر به شهر دیگر را فراهم کرده است. توانایی برقراری تماس از بیرون محل کار با دستگاه را دارا می باشد. توانایی آزاد کردن برق شهری کشور مقصد را دارد. توانایی حمل و جابجایی دستگاه را به هر نقطه دنیا می دهد. یکی از این مراکز که تمامی این امکانات را برای شما فراهم می کند، نمایندگی voip یزد می باشد.

امکانات شبکه ویپ:

 • امکان تماس رایگان بین شعب مختلف شرکت ها و دفاتر
 • توانایی برقراری تماس های تحت پوشش شبکه
 • عدم ایجاد محدودیت در تعداد خط های داخلی
 • عدم ایجاد محدودیت در تعداد خطوط داخلی
 • توانایی مدیریت از راه دور
 • راه اندازی کنفرانس تصویری
 • توانایی سفارشی سازی نرم افزار
 • توانایی انتقال تماس در مواقع حضور نداشتن در محل کار
 • دارا بودن صندوق صوتی در مواقع عدم پاسخگویی جهت ضبط پیام هایی که برایتان ارسال شده است.

امکانات خدمات ویپ VoIP

icon

منشی تلفنی

icon

گزارشات تماس

icon

تماس اینترنتی

icon

صف تماس

icon

ضبط مکالمات

icon

صندوق صوتی

|کارشناسان ما آماده ارائه خدمات تلفنی، اینترنتی و حضوری به مشتریان محترم می‌باشند.|

یک دهه سابقه کاری و رضایت مشتریان مهم‌ترین نشانه تعهد و تخصص روترنت می‌باشد.

۰۲۱۹۱۰۱۷۶۰۶

فرم سفارش خدمات ویپ VoIP

مجموعه فعالیت‌های شرکت خدمات شبکه روترنت، طیف گسترده‌ای از انواع خدمات کامپیوتری، خدمات شبکه، خدمات مشاوره تخصصی شبکه، پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری و شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری و خدمات مرتبط با حوزه آی تی را شامل می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش، لطفا با تکمیل فرم زیر شروع کنید.