یکی از کلماتی که احتمالا این روزها بیشتر شنیدهاید سافت فون است. این نرمافزارها که به تلفن نرم افزاری نیز شهرت دارند یک برنامه است که به شما این امکان را میدهد تا تماسهای خود را در بستر اینترنت انجام دهید. عملکرد سافت فونها به این صورت است که از کامپیوتر شخصی شما به عنوان یک سخت افزار و از برنامههای مختلفی مانند xlite به عنوان نرمافزار برای برقراری تماسهای صوتی و ویدیویی استفاده میشود. پس در صورتی که قصد استفاده از آن را دارید پیشنهاد ما به شما برای قسمت نرمافزاری ن دانلود xlite است.

معرفی نرم افزار xlite

به دنبال خدمات VoIP هستید؟

ما با بهره‌گیری از متخصصین مجرب و آموزش دیده و همچنین با تکیه بر اصل مشتری‌مداری مدعی ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به شما می‌باشیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

معرفی نرم افزار xlite

با هربار پلک زدن در دنیای بیانتها فناوری، دستگاه یا نرمافزاری جدید به بازار معرفی میشود. یکی از همین دستگاهها و نرم افزارها برنامه xlite  است. اما این برنامه دقیقا چه کاربردی دارد؟ نرم افزار xlite به صورت رایگان روی تلفن همراه یا کامپیوتر شما نصب میشود و درست مثل یک تلفن انتقالی با کمک گرفتن از اینترنت تماسهای صوتی، تصویری ورا با یکدیگر ترکیب میکند و به صورت یکپارچه منتقل میکند. همانطور که گفتیم دانلود xlite کاملا رایگان است و به راحتی میتوانید آن را در اختیار داشته باشید. به کمک این نرمافزار شما میتوانید تماسهای شرکت خود را به راحتی مدیریت کنید و مشکلی در هنگام برگزاری کنفرانسهای خود نداشته باشید.

دانلود Xlite به صورت رایگان

دانلود Xlite به صورت رایگان

دانلود xlite کاملا رایگان است و نیاز به پرداخت هزینهای برای در اختیار داشتن این سافتفون نخواهید داشت. برنامه xlite قابلیتهای بسیاری دارد که بعد از نصب با آنها آشنا میشوید و بدون شک میتواند نیازهای شما در خصوص ترکیب تماسهای صوتی و ویدیویی را در جلسات حل کند، تا دیگر مشکلی برای برگزاری جلسات از راه دور خود نداشته باشید و به راحتی و بدون قطعی بتوانید آن را مدیریت کنید.

در نظر داشته باشید استفاده از این برنامه نیاز به تجهیزات ویپ دارد، در صورتی که این تجهیزات و امکانات را در محل کار خود ندارید میتوانید به راحتی آنها را از مجموعه روترنت در کمترین زمان و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای اطلاع از قیمتها با کارشناسان و مشاوران این مجموعه تماس بگیرید.

نصب برنامه xlite

نصب برنامه xlite

زمانی که دانلود xlite با موفقیت انجام شد، باید مراحل نصب را انجام دهید. اما نکته مهمی که در هنگام نرم افزار xlite باید در نظر داشته باشید، استفاده از VOIP یا IP PBX است. دلیل استفاده از این تجهیزات ترکیب برنامه xlite با آنها است، چرا که xlite یک تلفن همراه نیست. زمانی که این برنامه را نصب کردید میتوانید از برقراری تماس با دوستان یا شرکای تجاری خود لذت ببرید. مراحل نصب میتواند توسط متخصصینی که وظیفه راهاندازی سیستم VIOP  شما را دارند انجام دهند تا دچار مشکلی نشوید و این مراحل به آسانی سپری شود.

قابلیت‌های نرم‌افزار xlite

قابلیتهای نرمافزار xlite

از جمله قابلیتها و ویژیگیهایی که بعد از دانلود xlite با آنها مواجه میشوید دارا بودن پیامگیر صوتی، ذخیره ایمن مکالمات، نگهداری تاریخچه تماسها، صندوق ایمیل صوتی واست. اما نکته مهمی که باید در هنگام استفاده از نرم افزار xlite  به آن توجه داشته باشید، این است، امکانات ذکر شده باید متناسب با خدمات ارائه دهنده اینترنت شما باشد. در صورتی که شرکت اینترنت قادر به ارائه این خدمات نباشد، شما نمیتوانید به صورت کامل از این قابلیتها استفاده کنید.

الزامات استفاده از xlite

الزامات استفاده از xlite

بعد از دانلود xlite و نصب آن بر روی تلفن همراه یا لپتاپ خود نیاز است که در مرحله اول یک نام کاربردی متناسب برای خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که این نام باید برای اهداف رسمی شما باشد تا بتوانید به راحتی از آن در همه موقعیتها استفاده کنید. مرحله دوم انتخاب رمز برای نرم افزار xlite است. این رمز باید ترکیبی از حروف و اعداد باشد که به راحتی قابل تشخیص نباشد. زمانی که این دو مرحله را پشت سر گذاشتید برای ادامه به یک دامنه نیاز دارید. بعد از اتمام تمامی مراحل میتوانید از برنامه xlite به راحتی و در هر زمانی بدون محدودیت استفاده کنید.

مزایای استفاده از xlite

مزایای استفاده از xlite

دانلود xlite و استفاده از آن به عنوان یک تلفن نرمافزاری میتواند مزایای بیشماری داشته باشد. از جمله این مزایا میتوان به: عدم نگرانی درباره ترک کردن میز کار برای جواب دادن به شیوه سنتی، گذاشتن پیام صوتی فوری برای فردی که آنلاین است اما قادر به صحبت کردن در آن لحظه نیست، فواصل جغرافیایی هیچ محدودیتی ندارند و شما میتوانید با افراد در هر نقطهای صحبت کنید.

عملکرد xlite چگونه است؟

عملکرد xlite چگونه است؟

نرم افزار xlite به کمک کدهای نرمافزار counterPath X_ lite  که متفاوت از یکدیگر نیز هستند، بدون هیچ قطعی در ارتباط جلسات را مدیریت میکند. این برنامه همچنین توانست ویژگیهای تلفنهای سنتی را همانند تلفنهای جهانی IP کند تا بتواند از ویژگیهای آن استفاده بهره مند شود. استانداردهای باز و سیگنالینگ مکالمه این نرمافزار این اجازه را به کاربر میدهد تا بدون هیچ محدودیتی با شبکههای مختلف کار کند.

گجتهای قابل استفاده برای xlite

دانلود xlite و نصب آن روی گجتها و سیستم عاملهای مختلفی امکان پذیر است. از جمله این گجتها،  کامپیوتر، لپتاپ و Ultrabook ها هستند و سیستمعاملهای پشتییان این برنامه شامل windows 7 Ultimate, starter, Home Premium, Enterprise/ service pack/ mac/ Home Basic ومیشود.

امکانات برنامه xlite

  • برگزاری جلسات و کنفرانسها در هر نقطه از جهان به صورت تصویری و ویدیویی
  • امکان ارسال پیام فوری و پشتیبانی از آن به وسیله SIP SIMPLE
  • سازگار با Linux, Mac OSX, Windows
  • ارسال و دریافت پیامهای ویدویی، پیامک فوری و تماس صوتی
  • پشتیبانی از تاریخچه تماسها و شمارهها